LNZDMA

Lietuvos nacionalinė židinių-dūmtraukių montuotojų asociacija

LNŽDMA Renginių kalendorius DETAILS - Židinių ir dūmtraukių montavimu užsiimančių įmonių darbuotojų mokymai

Kalendorius

<<  Gruodis 2022  >>
 Pi  An  Tr  Ke  Pe  Še  Se 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Prisijungti

Spausdinti

Renginių kalendorius

EVENT 

TITLE:
Židinių ir dūmtraukių montavimu užsiimančių įmonių darbuotojų mokymai
WHEN:
01.07.2014 
WHERE:
LNŽDMA ofisas - Vilnius
Kategorija:
Mokymai

DESCRIPTION

 

Lietuvos nacionalinė židinių-dūmtraukių montuotojų asociacija įgyvendina Europos socialinio fondo remiamą projektą ,, Židinių ir dūmtraukių montavimu užsiimančių įmonių darbuotojų mokymai, siekiant prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos poreikių“.

Pažymime, kad viena pagrindinių problemų židinių ir dūmtraukių montuotojų įmonėse siejama su tuo, kad įmonėse daugiausia dirba aukštojo išsilavinimo neturintys asmenys, kurie sunkiau prisitaiko prie naujų technologijų, o šių kompetencijų stoka lemia menkesnes įmonių galimybes kurti didesnę pridėtinę vertę.


Pažymėtina, kad po 2008-2012 m. šalį apėmusios finansinės krizės, statybų sektoriaus įmonių apyvartų sugrįžimas į prieškrizinį lygį vyksta vangiai. Šiomis sąlygomis ypatingai aktualus tampa įmonių prisitaikymas prie nuolat kintančių klientų poreikių ir rinkos sąlygų. Židinių ir dūmtraukių montavimu užsiimančios įmonės privalo nuolat reaguoti į naujus rinkoje atsirandančius produktus, taip pat naujus klientų poreikius, o greitai besikeičiančos rinkos sąlygos diktuoja aukštesnės kompetencijos poreikius ir įgūdžių reikalavimus dirbantiesiems.

Pažymėtina, kad įmonės neturi pakankamai lėšų darbuotojų apmokymui savo lėšomis – todėl gavus Europos socialinio fondo finansavimą, įgyvendinamas projektas

Projekto metu numatyta apmokyti 25 darbuotojus iš 11 įmonių. Dalyvaujant mokymuose darbuotojai kels kompetencijas, reikalingas darbe: bus keliamos tiek bendrosios darbuotojų kompetencijos - darbuotojai išmoks efektyvaus klientų aptarnavimo pagrindų, darbų saugos, taip pat moterų ir vyrų lygių galimybių taikymo temomis, tiek specifinėse srityse (dūmtraukių specialisto teorija, praktika).

Projekto tikslinės grupės: židinių ir dūmtraukių montavimo įmonių vadovai ir darbuotojai. Įgyvendinus projektą įmonių darbuotojai įgis tiek bendrųjų, tiek specialiųjų žinių, o tai turės teigiamos įtakos jų kompetencijos tobulinimui. Darbuotojai taip pat pakels savo kvalifikaciją santykių su klientais valdymo, moterų ir vyrų lygybės srityse. Projeko realizavimas užtikrins kokybišką klientų aptarnavimą, konsultavimą specifiniais klausimais ir pardavimų kompetenciją, padidins įmonių konkurencingumą (tame tarpe tarptautinį) ir darbo našumą židinių ir dūmtraukių montuotojų įmonėse.VENUE

MAP
Vieta:
LNŽDMA ofisas
STREET:
Lukiškių g.
ZIP:
LT-08105
CITY:
Vilnius
STATE:
Aktyvus
COUNTRY:
COUNTRY: lt

DESCRIPTION

Lietuvos nacionalinė židinių-dūmtraukių montuotojų asociacija